IBCIP Vizuální styl

IBCIP Vizuální styl

IBCIP je zkratkou pro International Breakdance Camp In Podivín, tedy se jedná o víkendové tanečně-pohybové soustředění. Jeho hlavním cílem je sjednocovat na jednom místě b-boys a b-girls (nesprávně pojmenované jako breakdanceři), streetdance tanečníky a také parkouristy, nebo gymnasty, za vzájemné vehementní výměny, ehm, zkušeností.

Zatím posledním vylepšením loga je přidání slova Battle, k čemuž došlo v rámci rozšíření koncepce IBCIPu, totiž přizvání b-boys z celé České republiky a uspořádání tanečního battlu. Místo obvyklých 20-30 lidí, byla účast přibližně 150 lidí, což znamená, že místní Sokolovna praskala ve švech!

ibcip-battle-render-final

První IBCIP se uskutečnil v lednu 2009 a neoddělitelnou součástí každého soustředění je videodokumentace. Na každém IBCIPu se vždy pouští sestřih z toho předchozího. Kromě toho jsme též vytvořili řadu kratších videopozvánek – no a časem se nahromadilo tolik materiálu, že to vystačilo na vydání DVD edice. Takto vypadá rozložený DVD přebal:

ibcip-dvd-case

Původní návrh loga IBCIPu vzniknul jako grafitti kresba ve školním sešitě, následně jsem jej přetvořil do velikosti A1 a vybarvil (pastelkama!), načež jsem to celé vymodeloval ve 3D, aby bylo možno písmena použít pro 3D animaci a nakonec vše vektorizoval, aby bylo možné logo vytisknout na plachtu. Uf.

IBCIP 3 times

Skills

Posted on

Apr 7, 2013

Leave a Reply